Головна Мапа сайту Контакти
Секс у великому місті

Секс у великому місті

Про серіал

Жанр: мелодрама, комедія
Режисер: Майкл Патрік Кінг, Ален Култер, Майкл Енглер
У ролях: Сара Джесіка Паркер, Кім Кетрол, Крістін Девіс, Сінтія Ніксон, Девід Ейгенберг, Кріс Нот, Джон Кробет, Еван Хендлер
Країна: США
Рік: 1998

Дивіться

Завтра 00:00

Вівторок, 27 лютого 00:00

Мешканка Нью-Йорка Кері Бредшоу веде світський спосіб життя, обожнює модний одяг і просто шаленіє від стильного взуття. А ще Кері - колумністка в газеті "The New York Star", і пише про романтичні та сексуальні стосунки (назва серіалу - це і є назва її колонки).

Теми і матеріали для щотижневих заміток Кері бере з власного досвіду та досвіду трьох своїх найближчих подруг: Саманти Джонс, яка віддає перевагу зустрічам на одну ніч і гострим відчуттям, а не тривалим стосункам, романтичної та наївної Шарлоти Йорк і незалежної, цинічної Міранди Хобс. Всі четверо переступили тридцятирічний рубіж і дотримуються вільних поглядів на секс, намагаючись жити за принципом "бери від життя все". У розмовах про особисте життя Кері, Міранда, Саманта і Шарлота відверто розповідають один одному про свої пригоди. Про ситуації, кумедні й не дуже, з якими чотирьом жінкам доводиться стикатися в пошуках ідеальних стосунків, і йдеться у серіалі.