Головна Мапа сайту Контакти
Орел і Решка. Шопінг 2016

Орел і Решка. Шопінг 2016

Про програму

Орел і Решка. Шопінг 2016
Жанр: розважальний

5 сезон програми "Орел і Решка. Шопінг" подарує глядачам нового ведучого шоу!

Щосуботи телеведучі Марія Івакова та Єгор Калейніков їздитимуть до нового міста, для того, щоб купити в ньому що-небудь цікаве. І, як завжди, одному з ведучих дістануться 100 доларів, а іншому - золота картка з необмеженими можливостями. Кому доведеться задовольнятися блошиними ринками та масовими розпродажами, а кому - ходити у бутіки модних дизайнерів і брати участь в закритих аукціонах?!

Єгор Калейніков - відомий український телеведучий, побував на всіх кастингах "Орел і Решка Шопінг". Те, що Антона Лавреньтева пішов з шоу, вважає найбільшим святом у своєму житті:)

У п'ятому сезоні правила проекту не змінюються, і збережуться всі звичні рубрики, але також з'явиться ще один новий цікавий розділ.

"- Ми запускаємо нову рубрику про неординарних людей, яких зустрічаємо в подорожах, - говорить продюсер проекту Марина Гранкіна. - Її героями стануть незвичайні, дивні й іноді смішні персонажі, з нестандартним поглядом на світ. Наприклад, в найближчих випусках ми розповімо про людину, яка вирішила самостійно змайструвати собі літак, і про художника, який для натхнення танцює в костюмі борця сумо. Ми так часто зустрічаємо на своєму шляху цікавих людей, що нам захотілося познайомити з ними наших глядачів".

У новому, п'ятому сезоні, маршрут команди проекту проляже крізь популярні міста та країни Європи, Африки, Азії, Північної й Південної Америки.

Телепрограма