Головна Мапа сайту Контакти
Їже, я люблю тебе!

Їже, я люблю тебе!

Про програму

Жанр: развлекательный

Дивіться

Сьогодні 23:50

Завтра 00:50

У наступному епізоді / П’ятниця, 20 квітня

Їже, я люблю тебе!

У місті дощів і на батьківщині Джиммі Хендрікса вуличну їжу буде куштувати Володимир, Ед оцінить місцеві ресторани, а Микола відправиться в гості до дружної сім'ї......

"Їже, я люблю тебе!" - перше кулінарне тревл-шоу і кращий путівник по найбільш незвичайним, апетитним, смачним пам'яткам у всьому світі.

У кожному місті жереб вирішує, хто з трьох ведучих вирушить до шикарного ресторану, кому випаде знайти кращу вуличну їжу, а хто буде самостійно готувати страву національної домашньої кухні в гостинній родині місцевих жителів. Друзі спробують вишукані делікатеси і недорогі шедеври простої кухні, та розкажуть про їжу так, що її неодмінно захочеться спробувати!

Ведучі шоу: Володимир Дантес - популярний співак, вважає, що хороша їжа не обов'язково повинна бути дорогою і часто виявляється правий.

Едуард Мацаберідзе - комік stand up, актор, талановитий ведучий. За освітою - менеджер харчової промисловості, кухар-любитель, що дозволяє йому авторитетно критикувати будь-яку кухню.

Микола Камка - комік stand up. Полюбив їжу в день свого народження, не уявляє життя без середземноморської кухні та східної халви.

Молоді, харизматичні та гострі на язик хлопці розкажуть про їжу доступною всім мовою. З такими ведучими навіть прісну страву захочеться спробувати!

Телепрограма