Головна Мапа сайту Контакти
RSS

Новини каналу

10 ідей для сервірування новорічного столу

10 ідей для сервірування новорічного столу

29 грудня 2016 | 14:49

Успіх новорічної вечері залежить не лише від якості поданих страв, але і від того, наскільки добре сервірований стіл. Ми пропонуємо вам кілька простих порад, які допоможуть створити за вашим столом по-справжньому новорічну атмосферу.

1. Рекомендуємо вам поставити обідній стіл прямісінько під люстрою. Це не тільки створить гарне освітлення, але і дасть можливість використовувати люстру як елемент декору - прикрасити її новорічними кулями, дощиком, гірляндами, ялинковими гілками.

2. Одне з головних правил сервірування - елементи декору, посуд і текстиль повинні бути витримані в одній гамі. Кольори серветок, скатертини, посуду, чохлів для стільців та інших елементів декору повинні перегукуватися між собою. Під час прикрашання новорічного столу в рік Синьої Кози особливо підійдуть блакитний, синій і сріблястий кольори. Також завжди актуальні класичні новорічні кольори - червоний, зелений, золотистий.

3. Якщо ви будете сервірувати стіл без скатертини, його поверхню можна посипати "штучним снігом". Радимо використовувати для цього кокосову стружку.

4. Прикрасьте стіл ялиновими гілочками - їх можна поставити у вазу посеред столу, розкласти біля столового приладдя, зробити з них кілька маленьких композицій.

5. Можна прикрасити стіл звичайними ялиновими або сосновими шишками. Особливо вишукано вони будуть виглядати, якщо побризкати їх золотистою або сріблястою фарбою. Також можна наповнити шишками прозору вазу і поставити її на стіл.

6. Щоб догодити господині наступного року, можна прикрасити стіл серветками з соломки або навіть декоративним сіном.

7. Один з головних символів року  – бубонці та дзвіночки. Сміливо використовуйте ці елементи в декорі столу.

8. Розставте на столі кілька маленьких свічок в свічнику. Ефектно виглядають свічки, в прозорих вазочках. Туди ж можна додати пелюстки квітів, ялинкові гілочки, намистини, маленькі шишки.

9. Прикрасьте столове приладдя гостей невеликими ялиновими гілочками.

10. Зробіть прикрасу для пляшок на столі. Наприклад, їх можна обгорнути папером і красиво перев'язати, використовуючи ялинові гілочки або інші новорічні атрибути.