Головна Мапа сайту Контакти
RSS

Новини каналу

Неймовірна краса: квіти з порцеляни від Володимира Каневського

Неймовірна краса: квіти з порцеляни від Володимира Каневського

11 січня 2018 | 00:57

Український архітектор Володимир Каневський робить квіти з порцеляни, які потім стають прикрасою найіменитіших королівських домів. Ось уже 20 років Володимир Каневський мешкає в Нью-Йорку і заробляє на життя, займаючись улюбленою справою.

Першу створену Каневським конвалію придбав відомий дизайнер Валентино Гаравані. До 50 років майстер створив колекцію для Дому моди Dior.

Виставки скульптур і порцелянових квітів українця проходять у всьому світі.

Автор каже, що в першу чергу на виставках розкуповують найдорожчі витвори мистецтва, не кажучи вже про те, що максимальна ціна за його квіти досягає 250 тисяч євро.

Таких інтер'єрних аксесуарів, які він робить, більше не робить ніхто. Тому, зрозуміло, попит на них дуже великий, а коло колекціонерів - найвишуканіше.

Дивовижна краса виробів гіпнотизує. Зроблені вони з неймовірною ретельністю: розфарбовані вручну порцелянові бутони посаджені на бляшані стебла з бляшаними тонованими листочками. Окремо відлиті горщики, злегка розмальовані акварельною "пліснявою", а керамічну землю неможливо відрізнити від натуральної. Квіти Каневського - чудові обманки в стилі XVIII століття: поки не доторкнешся, не зрозумієш, що вони - рукотворні.

На створення одного букета може йти до місяця роботи.

Володимир Каневський з бузком.

За матеріалами сайту http://www.boredpanda.com