Головна Мапа сайту Контакти
RSS

Новини каналу

10 модних і незвичайних фітнес-напрямків

10 модних і незвичайних фітнес-напрямків

11 січня 2019 | 00:59

Зима у розпалі, але весна прийде вже майже за місяць! А це значить, що саме час почати приводити себе в ідеальну форму. Тим більше, що прогрес не стоїть на місці, в тому числі, розвиток фітнес-напрямків. Інструктори та тренери вигадують все нові й нові тренування, у яких поєднують найкращі класичні традиції з інноваційними техніками. Все для того, щоб ми з вами могли досягти найкращих результатів за найкоротший час. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про найцікавіші фітнес-напрямки останніх років.

Паунд - Танці з барабанними паличками

Кардіотренування для всього тіла, у якому для створення ритму використовуються удари барабанних паличок. Поєднує в собі елементи пілатесу, ізометричних рухів і стрибків. Під час тренування, яке триває 45 хвилин, можна спалити до 900 калорій. Найкраще підійде тим, кого переповнює енергія, а ось любителям тиші та спокою краще вибрати більш спокійний вид спорту.

Animal Flow - У потоці з природою

Назва "Animal Flow" означає щось на зразок "в потоці з природою". Винайшов цей напрямок американський тренер і реабілітолог Майк Фітч, поєднавши спортивну гімнастику, акробатику, паркур, капоейру та брейкданс. Вправи розроблені на основі рухів тварин, птахів, комах. Вони допомагають зміцнити м'язи всього тіла, розвивають гнучкість і витривалість, а заразом спалюють жир. Щоб займатися Animal flow, потрібно мати хорошу фізичну підготовку, так як виконувати всі ці вправи досить складно, а в ході тренування з вас стече сім потів.

Грув - Вільне розгойдування

А от наступне тренування підходить абсолютно всім, ніякої спеціальної підготовки для цього не потрібно. У музиці є такий термін як "грув". Це відчуття, яке виникає в результаті зсуву часток у часі в ритмічній пульсації. Танцівниця Місті Тріполі створила незвичайне танцювальне тренування, у якому під важку музику виконуються прості рухи. Тут немає чітко визначеного набору вправ, кожен може рухатися вільно, так, як він сам відчуває, в залежності від ритму музики. Засновниця цього напрямку вважає, що тіло кожної людини – унікальне, а значить і рухів, що підходять абсолютно всім, також бути не може.

Зумба степ

Танцювальна фітнес-програма на основі латиноамериканських ритмів, яку вигадав колумбійський інструктор Альберто Перес, вже давно набула величезної популярності. Зумба степ - все та ж сама зумба, але з використанням степ-платформи. У цьому тренуванні танець поєднується з кардіо-навантаженням і елементами степ-аеробіки. Практикуючи Зумбу-степ, ви зможете зміцнити ноги та сідниці і назавжди попрощатися із зайвою вагою.

Bokwa - Алфавіт-фітнес

Ви думаєте, алфавіт потрібен лише для того, щоб читати та писати? А ось і ні, з його допомогою можна також тренувати своє тіло. Танцювальне кардіотренування боква побудоване на тому, щоб малювати ногами букви і цифри. Зрозуміло, відбувається це дуже активно, адже у її основі - африканські танці, кік-боксинг, капоейра та степ-аеробіка. В результаті працюють багато груп м'язів, а зайвий жир просто зникає.

Боді-арт фітнес

Боді-арт поєднує в собі елементи йоги, пілатесу, танцю і тай-чи. Тут поєднані терапевтичні вправи, вправи на розтяжку, силу, гнучкість та дихальні техніки.
Заняття в боді-арті складається з п'яти етапів, названих на ймення стихій: земля, дерево, вогонь, метал і повітря. Темп тренування поступово прискорюється, а вправи стають складніші. А ось закінчується все короткою, але дуже спокійною медитацією. Боді-арт допоможе вам зміцнити м'язи та хребет, позбутися від болю в спині, стресу, краще зрозуміти та відчути своє тіло.

Барре - Фітнес-балет

Барре - це напрямок фітнесу, в якому частина вправ виконується біля балетного станка. Поєднує в собі балет, художню гімнастику, йогу та пілатес. Одне з найбільш жіночних тренувань, яке не лише дуже красиво виглядає з боку, але й допоможе вам стати стрункими, неначе балерини, за найкоротший час.

Ropes gone wild - Тренування з канатами

У перекладі з англійської назва цього напрямку означає щось на зразок "здичавілі канати". На перший погляд немає нічого простішого, ніж розмахувати мотузками в різні боки. Але це далеко не так. Спочатку здається, що у вправах задіяні лише м'язи рук і плечей, але з часом розумієш - щоб створити справжню хвилю, потрібно працювати всім тілом. Це тренування вигадав американський тренер Ентоні ДіЛугліо, побачивши розминку солдатів, які робили подібні рухи зі своїми банними рушниками. Підходить цей вид спорту абсолютно всім, незалежно від віку, ваги та фізичної підготовки.

Тренування на пілоні

Цей напрямок можна назвати новим, але останнім часом він переживає справжній бум. І це не дивно. По-перше, тому що дівчина, яка виконує трюки на пілоні - це красиво. А по-друге, заняття допомагають зміцнити абсолютно всі групи м'язів і навчитися краще володіти власним тілом.

Fly Yoga - Йога в повітрі

Fly Yoga, або як її ще називають "антигравітаційна йога", вигадав Крістофер Харісон, колишній циркач і один з найвідоміших у світі постановників літаючих шоу. Всі вправи виконуються не на підлозі, а в гамаках, підвішених у повітрі. Як пояснює Харісон, у підвішеному стані людське тіло витягується від п'ят до маківки, що дуже корисно для хребта. Окрім цього, така практика покращує кровообіг і роботу ендокринної системи, зміцнює судини і сприяє оновленню всього організму.