Головна Мапа сайту Контакти
Доктор Хаус

Доктор Хаус

Про серіал

Доктор Хаус
Жанр: драма, детектив
Режисер: Девід Шор, Брайан Сінгер
У ролях: Хью Лорі, Ліза Едельштейн, Роберт Шон Леонард, Омар Епс, Дженіфер Морісон, Джесі Спенсер, Пітер Джейкобсон, Кал Пен, Олівія Уайлд
Країна: США
Рік: 2004

"Доктор Хаус" - один з найпопулярніших серіалів у світі, який дивляться 82 мільйони глядачів у 66 країнах світу. Тільки за 5 сезонів він отримав десятки нагород, включаючи кілька "Золотих Глобусів", премій "Еммі" і премію гільдії кіноакторів.

"Доктор Хаус" - нове слово в медичній драмі: тут розкриваються всі таємниці, тут злодії -  це недуги і захворювання, а герой - грубий, люблячий вступати в суперечки доктор, який не вірить нікому, а особливо своїм пацієнтам. Доктор Хаус просто геніальний лікар, але він не відрізняється проникливістю в спілкуванні з хворими і з задоволенням уникає їх, якщо тільки є така можливість. Улюблене його вираз: "Усі брешуть". Як не дивно, саме цей підхід нерідко допомагає йому розібратися у найскладніших і неймовірних випадках.

Цікаві факти про серіал:

• Спочатку Х'ю Лорі пробувався на роль доктора Уїлсона , друга головного героя.
• Батьки Х'ю Лорі і Лізи Едельштейн , яка зіграла головного лікаря Кадді , - справжні лікарі. Актор не раз говорив , що відчуває себе ніяково через те , що його гра оплачується набагато вище , ніж робота людей, які рятують щодня десятки життів.
• Режисери серіалу були справжніми шанувальниками Шерлока Холмса. Можна провести очевидні аналогії: Вілсон - Ватсон , Хаус - Холмс. Грегорі Хаус навіть живе в будинку 221В , як і персонаж Конан Дойля. Очевидно схожість також у манері "розслідувати" справи і приходити до блискавичних умовиводів.
• Х'ю Лорі , так само як і його персонаж , любить їзду на мотоциклі і грає на гітарі, губній гармошці, фортепіано та саксофоні.
• Події серіалу відбуваються в будівлі справжньоъ клініки , що належить Прінстонському університету
• Цікавий збіг - троє головних героїв ( Кадді , Уілсон і Форман) є лівшами.
• За свій скарб у становлення драматичного мистецтва Х'ю Лор отримав звання Офіцера ордена Британської імперії у 2007 році.
• Вовчанка або системна червона вовчанка так часто згадувалася в серіалі, що стала "символом" Доктора Хауса .
• В Україні доктора Хауса прозвали "лікар Григорій Хата"