Головна Мапа сайту Контакти

Обличчя каналу

Петро Романов

Петро Романов

ведучий програми "Орел і Решка. Навколосвітня подорож"

Коротка біографія

Ведучий "Орел і Решка. Навколосвітня подорож" Петро Романов народився 16 березня 1989 року. Здобув економічну освіту за спеціальністю "Податки та оподаткування". З дитинства мріяв стати артистом. Тому, побачивши оголошення про набір до Театру Романа Віктюка, вирішив спробувати свої сили і пропрацював у цьому театрі два роки. Потім було модельне агентство, зйомки в рекламі та кіно.

Його дебют в якості телеведучого відбувся в проекті "Орел і Решка.Навколосвітня подорож" - він приєднався до навколосвітньої подорожі замість Лесі Никитюк.

"Навколосвітня подорож" для мене - величезний життєвий досвід, - каже Петро Романов. - Раніше всі мої відпустки складалися з пляжного пасивного відпочинку. Я вкрай рідко вибирався на екскурсії, щоб подивитися визначні пам'ятки. Я ніколи навіть не мріяв про навколосвітню подорож. Мені таке складно було уявити! Навколосвітня подорож з командою шоу "Орел і Решка" мене навчила терпінню, витривалості. Раніше багато чого в мене викликало огиду, зараз же став спокійніше ставитися до багатьох речей. З'явилася впевненість і якийсь внутрішній спокій. Я вже стільки всього пройшов, що зараз просто нерозумно звертати увагу на якісь дрібниці".

Телепрограма