Головна Мапа сайту Контакти
RSS

Новини каналу

Емоції у подарунок. 8 вражаючих екстремальних пригод

Емоції у подарунок. 8 вражаючих екстремальних пригод

19 серпня 2019 | 12:29

Кожного разу, коли настає час привітати когось з наших друзів, ми починаємо ламати голову, ну чим же порадувати людину цього разу? У нас є одна ідея. Якщо ваш товариш - смілива людина, яка полюбляє ризик, відмінним подарунком для нього стане невеличка пригода з елементами екстриму. Вона гарантовано принесе задоволення і запам'ятається надовго. А викид адреналіну допоможе зняти стрес і зарядитися енергією. У нашій добірці - 8 ідей, які подарують вашому другові яскраві враження, незабутні емоції та приголомшливий досвід. Дуже зручно, що всі ці розваги можна замовити по інтернету і піднести у вигляді сертифікату.
 

1. Роуп джампінг
Роуп джампінг - спортивна розвага, в якій людина стрибає з високого об'єкту (наприклад, з мосту), розгойдуючись на мотузці. Досвідчені джампери під час стрибка виконують акробатичні трюки, а недосвідчені - просто гойдаються туди-сюди, як на тарзанці. Роуп джампінг - досить екстремальна розвага, але все ж менш небезпечне, ніж банджі джампінг (стрибок з резинкою) або бейс-джампінг (стрибок з гір, скель або високих будівель з парашутом). Тому, тим, хто хоче відчути радість вільного падіння, почати краще з нього.
 

2. Стрибок з парашутом в тандемі
Якщо ви вибираєте подарунок для новачка в парашутному спорті, то найбільш вражаючим для нього буде стрибок в тандемі з інструктором. По-перше, він виконується з великої висоти (4000 метрів!), А по-друге, підтримка професіонала дозволить вашому другу забути свої страхи, розслабитися і просто отримувати задоволення.
 

3. Драйв на баггі
Драйв, або просто гонки, на баггі - їзда по бездоріжжю на спеціальних автомобілях, які є чимось середнім між гоночним автомобілем і квадроциклом. У цієї машини відмінна прохідність, тому її можна використовувати навіть там, "де піхота не пройде і бронепоїзд не промчиться". Найбільше такий подарунок підійде чоловікам, які не лише люблять екстрим, але і не бояться бруду. А якщо у вашого друга смілива дівчина, то можна замовити перегони на двох.

4. Політ на флайборді
Всього лише кілька років назад ніхто не знав, що таке флайборд, а зараз це одна з найпопулярніших розваг. Уявіть собі щось на зразок невеликого сноуборду з поручнями для рук і прикріпленим шлангом. Через цей шланг під великим тиском б'є вода, що дозволяє людині злітати вгору і виконувати різні маневри в повітрі. Як не дивно, навчитися керувати такою хитромудрою конструкцією зовсім не складно, тому якщо навіть ваш друг ніколи не займався подібним спортом, сміливо даруйте йому сертифікат, у нього все вийде.
 

5. Екстремальне водіння
Подарунок не лише приємний, а й корисний, оскільки навички керування машиною в нестандартній ситуації не завадять будь-якому водієві і в реальному житті. Під керівництвом досвідченого інструктора ваш друг навчиться обминати замети, входити в повороти на різних швидкостях, швидко зупинятися, обходити зіткнення. Тільки будьте готові, що потім, можливо, він захоче похвалитися отриманими знаннями і влаштує екстремальну поїздку для вас.
 

6. Політ на дельтаплані
Бажання літати - одне з найдавніших і найсильніших бажань людства. Чого тільки не робили люди, щоб спробувати подолати силу земного тяжіння і здійнятися над землею. І ось в XX сторіччі був винайдений дельтаплан, за допомогою якого людина, нарешті, змогла відчути, що ж це таке - літати, неначе птах. Навряд чи хтось із ваших друзів відмовиться відчути подібне.

7. Водні лижі
Якщо і є щось здатне зрівнятися з польотом у небі - це політ по хвилях. Тому що катання на водних лижах інакше, як польотом, і не назвеш. Щоб стати на лижі, не потрібна спеціальна підготовка, єдина умова - треба мати сильні та міцні ноги.

8. Кінна стрільба по мішенях
Хто з нас не мріяв у дитинстві відчути себе безстрашним мисливцем прерій? Кінна стрільба по мішенях дає чудову можливість здійснити давню мрію. Верхова їзда сама по собі - досить цікава розвага, а якщо додати до неї ще стрілянину - створюється повне відчуття того, що ти став героєм пригодницького фільму.