Головна Мапа сайту Контакти
RSS

Новини каналу

7 способів зробити своє життя кращим просто зараз

7 способів зробити своє життя кращим просто зараз

28 липня 2021 | 15:54

5 секунд. Рівно стільки потрібно, щоб відчути себе краще і принести трохи більше радості в своє життя.

Не вірите? Тоді просто спробуйте зробити хоча б один крок з перерахованих нижче і самі переконаєтеся.

1. Посміхніться. Це найпростіший спосіб зробити своє життя щасливішим.

Одна лише посмішка може допомогти вам відчути себе краще просто зараз. А ще це може бути заразно.

2. Глибокий вдих.

Глибокий вдих є одним з кращих методів для того, щоб зменшити стрес і повернути в своє життя баланс. І це займе у вас всього лише секунду. Беріть кожного дня короткий тайм-аут і спробуйте зосередитися тільки на вашому диханні. Ви відчуєте, як життя стає менш напруженим.

3. Вимкніть телефон.

Ми живемо серед людей, які вперлися в екрани смартфонів, комп'ютерів, планшетів, телевізорів та інших технічних пристроїв. Але одна справа, коли ви використовуєте ці пристрої і зовсім інша, коли вони починають контролювати ваше життя. Вимкніть всі свої гаджети і залишіться наодинці з собою. Ви будете здивовані тим, що ви побачите.

4. Озирніться навколо.

Життя проходить повз нас так швидко, що нам часто не вистачає того моменту краси, який дійсно робить його чудовим. Витратьте всього лише кілька секунд, щоб підійти до вікна і подивитися на фарби природи. Підніміть голову вгору і вдивіться у глибину небес, якщо ви на вулиці. Спостерігайте схід або захід. Подивіться навколо і подякуйте за все, що оточує вас у житті. Це зробить вас щасливішими за лічені секунди.

5. Зробіть ковток води.

Це давно вже не відкриття, що вода добре діє на наш організм. Намагайтеся тримати пляшку води біля себе, де б ви не знаходилися і прикладатися до неї частіше. Це допоможе вам відновити водний баланс, нормалізувати вагу, очистити нирки і підтримає красу шкіри.

6. Подякуйте.

Щасливі люди мають одну спільну рису: вони вдячні за все хороше, що є в їхньому житті. Це означає, щоб зробити своє життя кращим, не соромтеся частіше говорити: «Дякую». Це займе у вас не більше секунди, а зробить щасливішим не тільки вас, але й оточуючих вас людей.

7. Потягніться.

Найпростіший спосіб моментально відчути себе краще - це почати піклуватися про своє тіло. Витратьте кілька секунд, щоб добре потягнутися, напружити і розтягнути свої м'язи. В умовах постійного монотонного сидіння за комп'ютером навіть така секундна вправа принесе вам відчутну користь.

Як кажуть мудрі люди, дорога в тисячу миль починається з одного кроку. Зрозуміло, такі «секундні» методи не вирішать всіх ваших проблем, але не будемо забувати, що день складається з 86 400 секунд і тільки від вас залежить, скільки з них буде правильних.