29 вересня 2008
Один день. Спорт

Каталонське пекло - у барселонському дербі гаряче було не лише на полі, а й на трибунах

21:14

"Барселона" перемогла "Еспаньйол" у чемпіонаті Іспанії. Напружена боротьба тривала не лише на полі, а й поза його межами. У середині другого тайму через безлад на трибунах суддя Медіна Кантальєхо призупинив гру. Тільки за 12 хвилин каталонське дербі поновилося. А "Барса", котра програвала по ходу зустрічі, таки зуміла вибороти важливі три очки.

Причиною свавілля на трибунах стала димова шашка. Її запустили з верхнього ярусу та поцілили в одного з фанів. У 92-му на стадіоні "Еспаньйола" - така сама шашка влучила у голову 13-ирічного вболівальника. Він загинув. Цього Разу пощастило, обійшлось без жертв. Однак фани "Еспаньйола" ще довго лютували. Власне, і гравцям було непереливки. У середині першого тайму невдало зіграв голкіпер Барси - Вальдес. І Коромінас, відрив рахунок. Утім незабаром Еспанйьол залишився у меншості. Півзахисник Нене отримав другу жовту картку за удар суперника ліктем. Лише за 6 хвилин до кінця гри синьо-гранатові взяли реванш. Анрі насилу обіграв голкіпера. А на 14-ій доданій хвлині вирішальний гол організували Етоо і Мессі. Камерунця збили у штрафному майдачнику... Аргентинець чітко реалізував одинадцятиметровий. 2:1 - перемога Барси, і команда Гвардьйоли пята у чемпіонаті.