20 травня 2009
Один день. Спорт

"Шахтар" виграв Кубок УЄФА

21:01

Уперше в історії український клуб піднявся настільки високо у Євротурнірі. "Шахтар" зустрівся із бременським "Вердером" у останньому фіналі кубка УЄФА. Сама гра пройшла на стадіоні "Шюкрю-сараджоглу", у турецькому Стамбулі. Так сталося, що для донеччан це поле стало майже рідним, адже практично всі мешканці міста їх підтримували. Та чи допомогло це - далі в огляді самої гри.

У середині першого тайму німецький захист провалився і Адріано отримав свій шанс. Він увірвався прямо до голкіпера і без проблем відкрив рахунок! Та радіти "Шахтарю" довелося не довго. Після суперечливого падіння гравця Вердера, суддя призначає штрафний на небезпечній відстані від воріт українського клубу. Налдо пробив ідеально, а от Пятов спрацював не дуже. 1-1 - і все почалося спочатку. До завершення 2-гої половини гри так нічого і не змінилося. Однак у додатковий час гірники змогли вийти вперед. Жадсон сильно пробиває по воротах Вердера - голкіпер так і не зміг врятувати ворота. Зараз закінчується другий додатковий тайм - рахунок поки незмінився - 2:1 на користь Шахтаря.