Головна Мапа сайту Контакти

Смішарики

Про програму

Смішарики - це дружня сімейка кумедних кругленьких персонажів, кожен з яких має свою історію і свій характер. Мультик спочатку призначався для дітей до 10 років, але його із задоволенням дивляться і батьки - адже за зовнішньою простотою та дитячою наївністю сюжетів автори "приховали" цілком серйозні, дорослі і навіть філософські теми. До того ж у "Смішариках" немає жодного негативного персонажу - тут абсолютно відсутнє протиставлення "поганий-добрий".

Герої "Смішариків":

 

Їжачок - серйозний і задумливий, вміє знаходити вихід із ситуацій, які створює його кращий друг - Крош. Озвучує Арсеній Малуха.

Бараш - пише вірші, постійно мріє. Озвучує Євген Самойленко.

Крош - безтурботний і непосидючий кролик. Озвучує Євген Самойленко.

Нюша - свинка-модниця, красуня світу смішариків, їй так і хочеться, щоб заради неї робили подвиги. Озвучує Леся Вакулюк.

 

Кар Карович - цей ворон вважає себе важливою артистичною натурою, він старший за більшість героїв мультфільму, однак так само як і всі, любить веселитися і не пропускає жодного свята. Озвучує Віталій Деркач.

Пін - пінгвін-винахідник всіх часів. Може з усього зібрати що завгодно, і воно працюватиме. Озвучує Євген Малуха.

Совуня - спортивна й енергійна сова на пенсії. Озвучує Юрій Дорошенко.

Лосяш - читає багато книжок, відомий у вузьких колах учений. Озвучує Руслан Сенічкін.

Копатович - його улюблене заняття - копатись у себе на городі. Єдине, що може розлютити цього добродушного ведмедя - лише бур'яни на його городі. Озвучує Юрій Дорошенко.

Смішарики - це добрі позитивні дитячі мультгерої, які несуть радість, свято, яскраві незабутні враження у життя дитини. У кожного з них - своє бачення навколишнього світу і свої способи його пізнання. Звірятка-кульки живуть у своїй казковій намальованій країні і вирішують проблеми, що виникають навколо них, спілкуючись і допомагаючи один одному. В їхньому світі, сповненому дитячої наївності, виникають цілком дорослі ситуації - хтось комусь симпатизує, хтось із кимось не може першим помиритися, хтось робить помилки, які ускладнюють життя іншим. У цій країні багато гумору, гарного настрою, а також подій, над якими варто замислитись.