Головна Мапа сайту Контакти
Орел і Решка. Рай та пекло

Орел і Решка. Рай та пекло

Про програму

Жанр: розважальний

Дивіться

Завтра 13:00

Завтра 21:00

У наступному епізоді / Понеділок, 25 червня

Орел і Решка. Рай та пекло

Куди потрапляють ведучі після навколосвітньої подорожі? Леся та Регіна об'їхали весь світ. Вони все бачили, все пробували, і, здається, на планеті не залишилося місця, яке могло б їх здивувати......

Куди потрапляють ведучі після навколосвітньої подорожі? Леся та Регіна об'їхали весь світ. Вони все бачили, все пробували, і, здається, на планеті не залишилося місця, яке могло б їх здивувати. Але якщо відправити їх у подорож по той бік? По той бік добра і зла! У новому сезоні - Леся та Регіна вирушать до найбільш райських і пекельних місць на Землі! Вони побувають у світі, в якому тануть від насолоди на білих яхтах, де ідеальний сервіс і божественна їжа змушують забути про все на світі.

Але це ще не все! Вони спробують вижити у країнах, куди жодна нормальна людина не поїде з доброї волі, в царстві нетрів та екологічного апокаліпсису. Міста, від назви яких кидає в холоне серце. І де ніхто не знає про Wi-fi. Вони вирушать в такі місця, куди простим смертним не добратися. І спробують повернутися назад.

Дивіться прем'єру нового "Орла і Решки. Рай та пекло"!

Телепрограма