Головна Мапа сайту Контакти
RSS

Новини каналу

10 простих способів розважити дитину в дорозі

10 простих способів розважити дитину в дорозі

12 квітня 2019 | 09:36

"Все цікаво, на що не глянь"
Один кумедний паровозик

Пам'ятаєте той симпатичний і допитливий Паровозик з Ромашкова? Він дорогою зустрічав стільки цікавого, що кожний звичайний маршрут для нього ставав пригодою.
Ми часто їздимо кудись зі своїми дітьми. І якщо фунікулер - сам по собі розвага, то що робити з маршрутками, метро чи трамваями? Варто перетворити поїздку на корисну і розвиваючу гру для дитини, яка добре запам'ятовується. У нас є кілька ідей.

1. Захоплюйтеся. Паровозик з Ромашкова їздив тими самими рейками, що й інші. Але помічав те, на що інші не звертали уваги. Вчіть малюка милуватися навколишнім світом. Здається, ще вчора цей бузковий кущ був зовсім понурий, а тепер він уже цвіте!

2. Тренуйте уважність. Дитині з часом потрібно буде самій добиратися до школи цим маршруту? Пограйте з нею у слідопита. Нехай вона покаже мамі основні ознаки пройденого шляху, як малюк зрозуміє, де виходити.

3. Використовуйте дзеркальце. На щастя, воно завжди знайдеться у косметичці. Щось давно ви не пускали сонячних зайчиків.

4. Вчіть столиці. Педагоги точно оцінять таку "географічну освіченість" малюка. А ви заразом згадаєте, те, що забули зі школи. До речі, ще пам'ятаєте, яка столиця Танзанії?

5. Розповідайте історії. Найкраще запам'ятовується те, що почуте мимохіть. Дорогою, розкажіть дитині, що був такий дядько Цезар, і що в Африці спекотно.

6. Складайте історії. Побачили якусь ситуацію у віконці? Довигадуйте разом, що могло б статися далі. Що було б, якби цей хлопець з гітарою був принцом з казкового королівства?

7. "Скоромовте". Якщо в транспорті не багато народу, можна тихенько повторювати скоромовки. Підберіть заздалегідь кілька нових, які порадують сучасну дитину. Наприклад, "Блогер блогершу під френди додав, блогерша блогера у блеклист занесла".

8. Згадуйте пісеньки. Наспівайте один або два рядки, нехай дитина спробує пригадати, що це за пісня. І обов'язково продовжить.

9. Вчіть малюка правилам ввічливості та дорожнього руху. Ви поступилися місцем бабусі, або обійшли автобус ззаду - будьте впевнені, що син або донька все повторять за вами.

10. Не забудьте мотузочку. Так, стара гра на пальцях у мотузочку - відмінний спосіб зайняти малюка. І ще розвинути дрібну моторику.