Головна Мапа сайту Контакти
RSS

Новини каналу

Як ефектно зізнатися у коханні. 10 креативних способів

Як ефектно зізнатися у коханні. 10 креативних способів

11 лютого 2020 | 11:45

тобі дам квитки на концерт Джанні Моранді.
Запросиш Володю. Якщо це не допоможе -
зізнаєшся у коханні. Безвідмовний прийом!" 
(Х/ф "Найчарівніша і найпривабливіша")

Для всіх романтиків, ми пропонуємо добірку з 12 незвичайних способів зізнатися у коханні. 

1. Запишіть романтичну пісню для свого обранця у власному виконанні. Зараз існує безліч професійних студій, які займаються подібними речами. Ми впевнені, що вразити коханого вам вдасться у будь-якому випадку, але якщо у вас є час і гроші, візьміть перед цим кілька уроків вокалу, тоді ефект буде просто приголомшливим.

2. Якщо матінка-природа обділила вас слухом і голосом, скористайтеся ідеєю маркіза Рікардо з фільму "Собака на сіні" і найміть спеціально навчених людей, які виконають романтичну серенаду під вікнами вашої другої половинки. 

3. Зробіть відеоряд з найцікавішими фотографіями свого обранця - де ви удвох або він один, накладіть романтичну мелодію, і вуаля! У вас готовий кліп, від якого серце коханого обов'язково розтане. Варіант для просунутих користувачів комп'ютерних програм - зробити нарізку з відео.

4. Влаштуйте квест, фіналом якого стане зізнання у коханні. Це може бути маленький такий квестик у вигляді записочок, розкладених по всьому дому, а може бути і великий квестище, в якому ваш обранець повинен обійти все місто, щоб завершити романтичне завдання.

5. Придумайте розіграш, який виявиться зізнанням. Наприклад, ви можете надіслати подарунок із запискою від анонімної шанувальниці, влаштувати сцену ревнощів, а потім зізнатися, що це від вас. Або вигадати щось більш вишукане, ніж наш варіант.

6. Напишіть своєму обранцеві любовного листа від руки. Повірте, в наші дні лист від руки - це така рідкість. І навіть якщо йому зізнавалися у коханні вже багато разів, ваше зізнання буде найнезабутнішим.

7. Складіть казку, героєм якої буде ваша половинка. Хто ж відмовиться відчути себе лицарем без страху та докору? А вже напишете ви її на папері або розповісте на вушко тет-а-тет, залежить від того, що вам вдається краще - епістолярний жанр або вербальне спілкування.

8. Попросіть всіх своїх знайомих надіслати коханому смс про те, що ви його любите. Спосіб трохи сентиментальний, але не виключено, що ваш обранець оцінить саме такий прояв почуттів.

9. Напишіть для свого обранця список під назвою "101 причина, чому я тебе кохаю". Ну, добре, добре, самі розуміємо, що багато, хай буде 20. Хоча, хто знає? Може, як почнете писати, так і не зможете зупинитися.

10. Надішліть своєму обранцеві листівку з зізнанням поштою. Так, так, саме звичайною, а не електронною. Навіть якщо ви живете разом. Тільки уявіть, ваш коханий відчиняє поштову скриньку, очікуючи побачити там тільки гору непотрібної реклами металопластикових вікон, а бачить красивий конверт. Головне, намагайтеся зробити так, щоб бути поруч з ним у момент, коли він його відкриє, напевно вам приємно буде побачити цю щасливу посмішку.

Телепрограма