Головна Мапа сайту Контакти
RSS

Новини каналу

10 приголомшливих островів, про існування яких ви не знали

10 приголомшливих островів, про існування яких ви не знали

6 квітня 2021 | 14:08

"Хочеться сидіти на березі моря десь
на острові та пити вино, а не ось це все"

Кришталево чисте море, мальовничий пляж, найніжніший білий пісок, тропічна зелень - всі ці образи моментально виникають в уяві, коли ми говоримо про острови. Для більшості людей саме так виглядає ідеальний відпочинок. Нам також захотілося помріяти, і ми зробили добірку неймовірно красивих островів, про існування яких мало хто знає.

Сен-Бартелемі (Сен-Бартс), Франція

Заморська власність Франції в Карибському морі. Острів було відкрито у 1493 році Христофором Колумбом, який назвав його на честь свого брата Бартоломео. У XVIII столітті Сен-Бартс запримітили французькі пірати, які зробили острів своїм притулком. Згодом на острові запанувало мирне життя, а пірати перетворилися на торговців, крамарів, рибалок і дрібних фермерів. У середині 50-х років минулого століття тут придбав ділянку Девід Рокфеллер, після чого Сен-Бартелемі почав перетворюватися на елітний курорт.

Фату-Хіва, Французька Полінезія

Цей незайманий цивілізацією острів у Тихому океані обрав легендарний Тур Хейєрдал для своєї першої подорожі. Він і його дружина прожили тут півтора року, як первісні люди, насолоджуючись самотністю та єднанням з природою. З тих пір минуло вісімдесят років, і на острові мало що змінилося, тут як і раніше мальовничо та небагатолюдно.

Антипаксі, Греція

На цьому крихітному острові загальною площею п'ять кілометрів проживає менше ста чоловік, а його білосніжні пляжі та гавані, оточені скелями, – дивовижне місце для відпочинку. Центральна частина острова вкрита виноградниками, які є особливою гордістю місцевих жителів.

Палаван, Філіппіни

Тропічний ліс, чудові пляжі, печери, з'єднані підземною річкою - все це робить Палаван неймовірно красивим. Окрім того, це одне з кращих місць в Азії для дайвінгу. Видами острова можна помилуватися в одному з фільмів про пригоди Джеймса Бонда - "Завтра не помре ніколи".

Тексел, Нідерланди

Широкі піщані пляжі на Текселі розтягнулися більш ніж на 25 кілометрів. Одна з кращих панорам острова відкривається зі старого маяка, розташованого у його північній частині. Пам'ятаєте фінальну сцену з фільму "Достукатися до небес"? Ви без зусиль впізнаєте пейзаж, адже її знімали якраз неподалік.

Якусіма, Японія

Острів Якусіма став першим регіоном Японії, внесеним до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Унікальний тропічний ліс, вкриті мохом гори, бурхливі водоспади, багата фауна роблять його одним з найбільш мальовничих місць на Землі. У японців існує повір'я, що острів є місцем сили, і побувати тут - на щастя.

Лорд Хау, Австралія

Це один з найдавніших вулканічних островів у Тихому океані, адже йому вже 20 мільйонів років! Незважаючи на те, що природа на острові збереглася в первозданному вигляді, це абсолютно безпечне місце для відпочинку, адже тут немає ані змій, ані акул, ні якихось отруйних рослин і комах. А ще тут досить безлюдно - одночасно на острові дозволяється перебувати не більше ніж 400 туристам.

Кауаї, США

Гавайський острів Кауаї примітний не лише своєю красою, але й тим, що це одне з найбільш дощових місць світу. До Книги рекордів Гіннеса занесений дощ, який йшов тут 247 днів без перерви. Такий клімат сформував особливий рельєф острова - схили гір порізані глибокими каньйонами, деякі з них вважаються справжнім дивом природи.

Оркнейські острови, Великобританія

На північ від Шотландії на кордоні Північного моря та Атлантичного океану, знаходиться одне з найдивовижніших місць Сполученого Королівства - Оркнейські острови. Каміння та скелі сусідять тут з вересовими пустками та мохом, який став чудовим пасовищем для худоби. В процесі еволюції тут навіть вивелася унікальна порода овець, які харчуються водоростями.

Острови Раджа Ампат, Індонезія

Раджа Ампат - це архіпелаг, який складається з півтори тисячі острівців і коралових рифів. Його майже на зачепила цивілізація, а такого розмаїття морських організмів немає більше ніде в світі. Пов'язано це з унікальним розташуванням архіпелагу на кордоні Індійського та Тихого океанів, що дозволяє рибам і коралів безперешкодно переміщатися з одного океану в інший.

Сохранить

Телепрограма