20 листопада 2008
Один день. Спорт

В Бразилії пройшов чемпіонат з футбольного фристайлу

21:02

У Бразилії футбол у буквальному сенсі підняли на висоту. Ось так на хмарочосі в Сан-Пауло відкрився чемпіонат світу з футбольного фристайлу. Самі змагання проходили в звичайному ангарі, який зараз більше схожий на концертний майданчик. Та й саме дійство більше скидалося на шоу.

Головне правило – м’яч не повинен торкатися землі. Жонглювати можна і ногами, і руками, і головою. За 30 секунд треба завдати удар супернику - тобто показати все, на що здатен. Потім - пас противнику. Поєдинок триває 3 хвилини. Програв - значить, вибув. Усього ж за звання найкращого билися 44-ри віртуози з усього світу. Кожен - чемпіон своєї країни з футбольного фристайлу. До фіналу дійшли майстри з Франції та Японії. Двобій виграв 24-річний француз Арно Гарн’є.