Головна Мапа сайту Контакти
RSS

Новини каналу

Найбільш незвичайні дизайнерські прикраси

Найбільш незвичайні дизайнерські прикраси

11 січня 2019 | 00:43

"Справжній художник виробляє речі, не потрібні людям.
Але він відчуває, що дати їх людям - це його покликання"
Енді Уорхол

У наш час людину важко чимось здивувати. Тим цінніші моменти, коли знаходяться ті, кому вдається це зробити. Сьогодні ми розповімо про дизайнерів, які створюють абсолютно неймовірні і ні на що не схожі прикраси.

Аніка Смуловіц "Гербарій у перстні"

Американський дизайнер Аніка Смуловіц - художник по металу, викладач університету та борець за чистоту навколишнього середовища. В її колекціях завжди присутня якась соціальна ідея. Наприклад, одна з них присвячена природі. Це перстні, усередині яких знаходяться квіти, трави, листя і навіть комахи. Таким чином, Аніка закликає людей замислитися над тим, як їхні дії впливають на живий світ навколо.

Джекоб Елбі "Метеоритний дощ"

Багато дизайнерів ювелірних прикрас використовують у своїх роботах уламки метеоритів. Один з таких людей - ювелір Джекоб Елбі. У його колекції "Небо і Земля" дорогоцінне каміння та золото поєднуються з частинками небесних тіл. Власник такого кольє або перстня може бути впевнений, що схожого немає більше ні в кого, адже склад кожного метеорита унікальний. І кому ж не захочеться мати власний шматочок зірки, що впала з неба?

Сельда Окутан "Танцюючі чоловічки"

Прикраси турецького дизайнера Сельди Окутан - це завжди якась історія або казка. У кожному з них обов'язково присутні людські фігурки. Вони танцюють, закохуються, мріють, сумують та радіють, одним словом, живуть, нагадуючи своїм власникам про крихкість людських стосунків і змушуючи замислитися над сенсом життя.

Аді Вайслер "Прощавай, зброє!"

Молодий ізраїльський дизайнер Аді Заффран Вайслер для створення своєї колекції використав відстріляні кулі. Він вважає, що є щось символічне у тому, що елемент смерті перетворюється на прикрасу: "Кожна куля зберігає спогади та сліди того шляху, який вона пройшла, починаючи з моменту пострілу, і після того, як була підібрана".

Secret Wood "Мініатюрні світи"

Канадський бренд Secret Wood випускає перстні, в кожному з яких – маленький світ. Окрім звичайних матеріалів для створення прикрас використовують деревину, смолу та бджолиний віск. Кожен перстень зроблений вручну і за індивідуальним дизайном, тому його власник може бути впевнений, що світ у нього на пальці його і тільки його.

Доктор Гус "Кольє з виделки"

Американець Карлсон Гус виготовляє абсолютно незвичайні прикраси зі столових приладів. Ложки, виделки, ножі перетворюються в руках талановитого майстра на підвіски, перстні, браслети та брошки. Улюблений предмет дизайнера - виделка, саме вона є основою більшості прикрас "Доктора Гуса".

Denis Music "Корали та чорні діри"

Український дизайнер Денис Музика для своїх виробів не використовує екзотичні матеріали - здебільшого це срібло, трішки золота. Але прикраси з цих матеріалів він робить такої незвичайної форми, що мимоволі захоплює подих. Їхні грубуваті форми наводять на думки про середньовіччя, лицарів, неприступні фортеці. Ювелірною справою Денис займається всього лише чотири роки, але вже завоював визнання не тільки в нашій країні, але й у світі.

Сюзен Мак-Лірі "Жива біжутерія"

Американка С’юзен Мак-Лірі створює прикраси з живих рослин, що посаджені в мініатюрні поглиблення у виробах. Життя квітів після цього не припиняється, вони продовжують рости, поки ви їх носите. Для створення своїх робіт С’юзен обирає невибагливі рослини, які не потребують особливого догляду, тому носити їх можна досить довго - від двох тижнів до місяця. І навіть після цього їх не потрібно викидати, а можна просто пересадити в горщик.

Tasarim Takarim "Малюнки назавжди"

Засновниці цього бренду - дві молоді турецькі мами - перетворюють на прикраси дитячі малюнки. Починалося це як звичайне хобі, але з часом перетворилося в затребуваний бізнес. Батькам, звичайно ж, приносить задоволення мати на пам'ять подібні сувеніри, а самі діти невимовно радіють, коли бачать, що за їхніми ескізами виготовлені такі красиві речі.

"Таблиця Менделєєва"

Прикраси із зображенням елементів періодичної системи роблять одразу кілька дизайнерів у Штатах. Хтось надає перевагу перстням, хтось – сережкам, а є й такі, які складають з пластин з назвою елементів цілі слова і фрази.

Сохранить