Головна Мапа сайту Контакти
RSS

Новини каналу

7 мотивуючих цитат про віру в себе

7 мотивуючих цитат про віру в себе

3 вересня 2019 | 10:38

"Більшість людей набагато сильніші, ніж вони думають, вони просто забувають іноді в це вірити"

У нашій сьогоднішній добірці ми зібрали висловлювання видатних людей про те, як важливо вірити в себе і ніколи не опускати руки.

Річард Бах

"Якщо тобі коли-небудь захочеться знайти таку людину, яка зможе подолати будь-яку, навіть найважчу біду і зробити тебе щасливим, коли цього не може більше ніхто: ти просто подивися в дзеркало і скажи: "Привіт!"

Роберт Дауні

"Все зводиться до того, у що ви вірите. Важливо сказати: "Гей, чувак, ми тут і зараз, і це добре"; просто прошепотіти крізь виміри: "Гей, у тебе все буде чудово"

Володимир Познер

"У фільмі "Пролітаючи над гніздом зозулі" є сцена, де герой, який знаходиться у психлікарні, переконує інших її мешканців, що відірве від підлоги кам'яний умивальник. Він намагається це зробити, але у нього нічого не виходить. І всі починають над ним жартувати, а він каже: "Принаймні, я спробував". І я раптом зрозумів, що в цьому і полягає весь сенс життя! Не можна говорити "так не вийде". Ти зобов'язаний робити спроби і це єдине, заради чого варто жити..."

Френсіс Скотт Фіцджеральд

"У ті хвилини, коли тебе душить відчай, коли тобі здається, що в тебе нічого не виходить і що неможливо нічого зробити - знай: тільки в такі моменти ти по-справжньому йдеш вперед"

Шерон Стоун


"У цьому житті не важливо, як ти падаєш. Важливо, як ти підіймаєшся"

Еріх Марія Ремарк


"Поки людина не здається, вона сильніша за свою долю"

Уолт Дісней

"Всі наші мрії здійсняться, якщо у нас є достатньо рішучості, щоб їх втілювати"

Телепрограма