Головна Мапа сайту Контакти
RSS

Новини каналу

Чарівні картини, від яких стає тепліше на душі

Чарівні картини, від яких стає тепліше на душі

10 лютого 2020 | 10:38

Скільки ж навколо прекрасних, талановитих художників. Вони створюють казкові й чарівні світи в своїх картинах, і від цього стає тепліше і хочеться повернутися в дитинство.

Постачальник щастя № 1 - Євгенія Гапчинська

Всі знають стиль Євгенії, її неймовірно зворушливі герої давно завоювали серця всіх жителів нашої країни.

А ось що говорить сама Євгенія Гапчинська про щастя:

"Я повністю щаслива завжди. У мене немає якогось фанатизму або відчуття, що ось ще б це, і досягну всіх мрій. Я щаслива тим, що у мене є очі, я тану від виду неба, запаху землі, навіть від дощових черв'ячків. Я щаслива трішки іншим. Трішки по-іншому сприймаю цей світ. Як діти, чи навпаки, ніби я вже прожила довге життя, вже старенька, розумію цінність чогось іншого, більшого".

2. Дитячі сни Наталії Деревянко

Наталія Дерев’янко - творець дитячих снів, які несуть добро та душевний спокій. Одного разу її маленькі казкові герої, які жили в різних картинах, об'єдналися в книгу для дітей. Тепер Наталя пише й чарівні казки.

Наталя про творчість і про мрії:

"Малюю з дитинства. Часто жартую: "Просто я нічого іншого робити не вмію)))". Насправді я ілюструю дитячі книги, викладаю і малюю казки для дорослих під девізом "Шматочок радості у ваш дім". Мені пощастило, моя творчість - це моя робота, моє задоволення, моя свобода".

3. Добрий світ Берехтіної Тетяни

Тетяна Берехтіна - ілюстратор дитячих книг, створює графічні роботи, зразки декоративно-прикладної творчості. Художниця знайшла себе в дитячо-мультяшному стилі. Часто з її робіт на глядача пустотливо дивляться ангели та феї. Тетяна - викладач художньої школи, і вже більше 10 років вона передає своїм учням доброту творчості.

Тетяна Берехтіна про творчість і про мрії:

"Що для мене творчість та малювання? Спосіб жити в гармонії з собою. Це, як дихати на повні груди. Це весь спектр емоцій - від радості до печалі. І ось ще, коли тримаєш в руках книжечку з власними ілюстраціями, таке хвилювання, як на першому побаченні. Дуже приємні відчуття. І якщо когось зігріли мої малюнки - це також щастя".

5. Пустотлива радість Лізи Сухно

Ліза Сухно - дитячий ілюстратор. Малює живі та кумедні картинки для дитячих журналів і книг. Добрі й світлі, з запахом дитинства. Їй подобається наповнювати їх деталями та яскравими емоціями. Пустотливі малятка і веселі звірі населяють її казкові світи.

Ліза Сухно про творчість і про мрії:

"Творчість - це завжди спосіб створювати свої світи, тому, в першу чергу, - це магія. Для мене важливо, щоб мої світи були наповнені живими та емоційними персонажами, щоб можна було майже фізично відчівати їх бурмотіння та сміх, щоб шаруділи й пахли травинки, дзвеніли чашки з какао, снували мурахи, а ще неодмінно - карамельки та ягоди. Тому я особливу увагу приділяю деталям. Коли з душею віддаєшся своїй справі, творчість - це ще й щастя, і спосіб прикрашати настрій оточуючих".

6. Сонячне дитинство Катерини Бабок

Катерина Бабок - художниця, що оспівує дитинство і сонце. Її світлі малюнки прикрашають листівки та сувеніри, вона ілюструє книги. Катя хоче говорити з глядачем тією мової, що буде зрозуміла незалежно від віку, - мовою доброти.

Катя Бабок про творчість і про мрії:

"Малювання - це мова, якою мені найлегше говорити. Говорити про те, що думаю, яким бачу світ і яким хотіла б його бачити. Це мова, зрозуміла для всіх, незалежно від віку та країни".

7. Світлий смуток Галини Зінько

Галина Зінько - ілюстратор казок. Її твори швидше для дорослих дітей. Вони наповнені глибокою любов'ю та світлим смутком. Галина працює в техніці ліногравюри, а потім зовсім маленькі деталі домальовує на комп'ютері.

8. Затишне диво Катерини Разінькової

Катерина Разінькова художниця-ілюстратор, яка працює в змішаній техніці. Здебільшого - цифрова графіка. Її казки для тих, кому хочеться сховатися в ніжності доброго велетня. Або знайти маленьке беззахисне диво.

Катерина Разінькова про творчість і про мрії:

"2D ілюстратор - це моя професія. Взагалі, найважливіше, щоб робота була не роботою, а захопленням. Ось у мене вона саме така!"

"Справжня мрія лише та, що не приносить практичного зиску, в якій немає ні користі, ні заздрості, ні страху, ні спроби звільнитися від нього. Справжню мрію можна розповідати іншим, не побоюючись, що її вкрадуть, не боячись бути осміяним. Але найголовніше, коли люди чують про справжню мрію, вони самі вчаться мріяти".

Телепрограма