Головна Мапа сайту Контакти
RSS

Новини каналу

І все-таки світ прекрасний. 8 коротких історій, які це доводять

І все-таки світ прекрасний. 8 коротких історій, які це доводять

18 лютого 2020 | 13:39

"Те, у що ти віриш, стає твоїм світом"
(с) К/ф "Куди приводять мрії"

Не вірте, якщо хтось скаже вам, що наш світ жорстокий і несправедливий. Насправді ж світ сповнений добра, потрібно лише навчитися помічати його прояви. Сьогодні ми зібрали для вас кілька коротких історій, які допомагають побачити, наскільки прекрасний світ і люди, що живуть у ньому.

  • Сьогодні мені подзвонила шкільна вчителька моєї доньки і запитала, чому вже протягом декількох днів дівчинці нічого їсти на великій перерві? Я здивовано подивилася на свою доньку, адже щоранку я сама готувала для неї бутерброди. Вона підняла на мене очі: "Мама моєї подружки лежить у лікарні, і для неї нікому готувати сніданок, тому я віддавала свої бутерброди їй".

  • Сьогодні я допомагала готувати їжу для бездомних. Один з чоловіків у черзі сказав, що він не буде брати свою порцію. "Чому?" - Запитала я. "У хлопця, який стоїть за моєю спиною, сьогодні день народження. Я хочу, щоб мій обід дістався йому. Це єдиний подарунок, який я можу для нього зробити".
  • Сьогодні я зустрів у парку жінку з двома собаками. В однієї з собак не було лапи. У другої всі лапи були на місці, але обидва пса кульгали. Я запитав у жінки, що трапилося. "Я взяла Джека з притулку після того, як він потрапив під машину і втратив лапу. А Боб інколи наслідує його ході, щоб Джек не відчував, що він не такий, як усі".

  • Сьогодні я сидів на виступі високої скелі, що нависає над парком, і розмірковував про щось з досить відчуженим виглядом. Раптом я побачив, що до мене намагається піднятися маленька дівчинка. Я підійшов до неї і запитав, що сталося, хто її образив. Вона зізналася мені, що плаче від страху, тому що дуже боїться висоти, але вона побачила мене тут і відчула, що повинна підійти і запитати, чи все у мене добре.
  • Сьогодні на горищі я знайшла старий щоденник своєї мами. Я прочитала його і була вражена, наскільки депресивними були записи в ньому. Справа в тому, що моя мама завжди була для мене прикладом позитивного ставлення до життя, і я не могла повірити в те, що колись її життя було таким важким. Останній запис був зроблений за день до мого народження. Пізніше я вирішила поговорити з мамою про це. "Я довіряла щоденнику свої незгоди, щоб знайти сили жити далі", - зізналася мама. "Чому ж ти перестала писати після мого народження? У тебе не було часу?" - Запитала я. "Ні, - відповіла мама, - справа не в цьому. Просто коли народилася ти, я перестала бути нещасною".

  • Сьогодні моя мама запросила до нас дідуся, татового батька, щоб відзначити Великдень. Його дружина, моя бабуся, нещодавно померла, а мій тато поїхав у справах до іншого міста. Мої батьки розлучилися 15 років тому, але мама не могла допустити, щоб дідусь залишився зовсім один в такий день.
  • Сьогодні пройшов рік, відтоді як я виграв справу в суді. 14 місяців тому я побачив, як мій сусід б'є свою собаку. Я викрав пса, мене заарештували, я провів кілька днів у в'язниці, потім тягнувся двомісячний процес, на який я витратив усі свої заощадження до копійки. А зараз, коли мій Рекс забирається до мене в ліжко і облизує моє обличчя, я розумію, що воно того варте.

  • Сьогодні я випадково відіслала повідомлення зі словами "Я люблю тебе" не чоловікові, а своєму вітчиму, з яким ми ніколи не ладнали. Через хвилину мені надійшла відповідь: "Ти чудова дівчинка, я тобою пишаюся. З любов'ю, тато".