Один день. Спорт

Марадонна дотримався слова: Шотландія-Аргентина 0:1

21:04

Шотландія-Аргентина 0:1, товариський матч

Дієго Марадона, як і обіцяв, вдало дебютував на посту головного тренера збірної Аргентини. У товариському поєдинку його команда на виїзді обіграла збірну Шотландії. Вже на початку першого тайму, гості повели в рахунку. Майстерно розіграну комбінацію голом у ворота господарів довершив Родрігес. Шотландцям за всю гру так і не вдалось забити жодного м’яча. Кілька небезпечних моментів біля воріт суперників - це все, на що вони спромоглись. Тож, з мінімальним рахунком - 1:0 - перемога підопічних Марадони.

Голландія-Швеція 3:1, товариський матч

В іншому товариському матчі господарі поля - збірна Голландії переграла збірну Швеції. Рахунок зустрічі на 33-й хвилині відкрили голландці. Точним ударом головою відзначився Ван Персі. На початку другого тайму господарі подвоїли рахунок. І знову Ван Персі. Але вже через дві хвилини потому гості скоротили відставання до мінімуму. Точний удар з далекої відстані від Кальстрема, і м’яч із сітки воріт виймав голкіпер червоних. А завершальну крапку у цій зустрічі поставив Дирк Куйт. На останній хвилині основного часу голландець головою відправив м’яч у ворота суперника. 3:1 на користь представників країни тюльпанів.